Hagen Fluval 307

TOP 31 v kategorii Akvarijní filtry

Hagen Fluval 307

Energeticky efektivní, výkonný vnější filtr pro akvária o objemu od 90 do 330 l. Energeticky efektivní - některé filtry řady 07 odebírají tolik energie jako jediná domácí LED...
3 125 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Invital Rostlinna-akvaria.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 16 143 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 2 303 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 21 331 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 8 781 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 479 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma100 % • 6 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta115 Kč100 % • 732 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 7 488 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 15 697 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta97 % • 1 247 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 292 recenzíDalší informace

Typ
vnější

měl jsem 305, se kterou jsem byl spokojen

• , zakoupeno v Akvamex

• mám ho krátce zatím funguje jak má

• tradičně kvalitní značka a výrobek, jsem velmi spokojen

po měsíci používání jsem velmi spokojen a doporučuji výrobek ostatním akvaristům

Typ
vnější

Energeticky efektivní - některé filtry řady 07 odebírají tolik energie jako jediná domácí LED žárovka.

Navrženo a vyrobeno v Evropě.

Zásobníky médií EZ-Lift s novým středovým držadlem umožňují vyjmout blok filtračních médií pouhým jedním prstem. Rychlý přístup znamená méně nepořádku a bez nutnosti vyprázdnění nádoby na vodu.

Konstrukce Fluval eTEC (Efficient Technology) využívá nejmodernější konstrukci, materiály a výrobní metody, které zajišťují vysoký výkon čerpadla, sníženou spotřebu energie a velmi tichý provoz.

Výkonný motor generuje konstantní čerpací sílu a tlak, který se v průběhu času nemění.

Přepracované, precizně vytvořené čerpadlo běží až o 25% tišší než předchozí generace.

Přepracované, podstatně zvětšené gumové stabilizátory nabízejí vynikající tlumení vibrací a zvýšenou ochranu celého filtru.

Nové ergonomické ventily AquaStop se zvýšeným okrajem pro hladší provoz.

Jednočinné dvojité spony hlavy motoru Lift-Lock pro rychlé uvolnění a připevnění.

Unikátní vertikální kazeta s předfiltrem s nezávislým přístupem poskytuje větší plochu povrchu a lepší mechanickou filtraci.

Dodáváno včetně všech nezbytných originálních médií Fluval.

Akvárium 90-330 litrů

Max. výška sloupce vody 1,75 metru

Příkon 15 wattů

Délka x Šířka x Výška 24 x 18 x 42 cm

AQUASTOP VENTIL

Nový ergonomický AquaStop rychle odpojí hadice od nádoby. Regulační ventil nastavuje průtok vody pro různé velikosti akvária a prostředí.

LIFT-LOCK spony hlavy motoru

Vlákny vyztužené jednočinné spony pro jednoduché uvolnění nebo zajištění hlavy motoru k nádobě.

EZ-LIFT systém pro náplně

S centrální rukojetí pro snadné vyjmutí košů s filtračními médii.

Jednoduché spuštění filtru

Díky rukojeti na samonasávacím ventilu lze filtr uvést do provozu rychle a bez námahy.

Gumové tlumení

Nabízí pevnou základnu, skvělou schopnost tlumení vibrací a poskytuje zvýšenou ochranu nádoby. eTEC (efektivní technologie) je základem série 07.

Jedná se o synergický proces, při kterém se spojí pokrokový design, špičkové materiály a nejmodernější výrobní procesy, které poskytují vysoký výkon čerpadla, sníženou spotřebu energie a velmi tichý provoz.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

měl jsem 305, se kterou jsem byl spokojen

• , zakoupeno v Akvamex

• mám ho krátce zatím funguje jak má

• tradičně kvalitní značka a výrobek, jsem velmi spokojen

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• docela jednoduché zapojení
    • v 120l akvárku pěkně proudí voda
  • , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

• největší filtrační povrch molitanu na trhu
    • vydrží cca 5 měsíců, než se musí vyčistit (do dnes mám typ 204, je to "držák")

• velmi dobrý a tichý
    • kvalitní a dlouhodobá filtrace
  • , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

• mám s filtry Fluval jen ty nejlepší zkušenosti..
  • , zakoupeno v HappyZoo

Starší model Fluval 205 externí filtr používám víc jak 15 a pořád funguje tak jsem se rozhodl pro tuto značku a pořídil větší model 307 přijde mi že na některých dílech u modelu 205 byl použit lepší materiál o proti modelu 307 ale i tak je to asi nejlepší co se dá sehnat na trhu.