Eheim Pick-Up 2012

Menší vnitřní filtr pro akvária do 200 l. S otočnou výtokovou tryskou pro nastavení směru odtoku. Výkon čerpadla 220-570 l / h. ...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Invital Rostlinna-akvaria.cz

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 21 496 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 220 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta50 Kč100 % • 6 189 recenzíDalší informace

Typ
vnitřní

• , zakoupeno v Akvatera

Filtr mám krátkou dobu, ale zatím asi nejlepší vnitřní filtr co jsem kdy měl. Snadné čištění a údržba. Jenom mě překvapilo, že v návodu je uvedeno, že molitanová vložka se má po asi 2-3 vypráních vyměnit, což mě přijde jako nesmysl, ale uvidíme.

• , zakoupeno v AkvarkoEu

Eheim.

Mám jej krátce a koupil jsem jej kvůli výkonu, elektrickému příkonu a designu
    Zatím jsem spokojen

Typ
vnitřní

Řada filtrů EHEIM Pick-up je určena pro běžná akvária do všech domovů. Oproti levným Polským filtrům podobného designu, nabízí precizní zpracování a německou kvalitu firmy EHEIM. Dále až dvojnásobný objem filtračních hmot. Výkon všech čerpadel je jednoduše regulovatelný, stejně jako výstupní průtok vody. Možnost velice snadného čištění je v této kategorií filtrů už samozřejmostí. Firma EHEIM s již více než padesáti letými zkušenostmi je považována za skutečného průkopníka na poli filtrační techniky. Neustále vyvíjí nové technologie, které dále licencuje ostatním výrobcům filtrů. To dokazuje nejen kvalitu, ale i bezchybnost všech filtrů.

Dvojnásobný objem filtračních hmot oproti konkurenčním filtrům podobného typu.

Výkon čerpadla je jednoduše regulovatelný, stejně jako výstupní průtok vody. Pootočením v rozsahu 90° se docílí pohybu vody v požadovaném směru.

Možnost velice snadného čištění je v této kategorií filtrů už samozřejmostí. Tzv. "Pick up systém" při čištění se odejme pouze filtrační nádoba, zatímco vlastní čerpadlo se síťovou šňůrou zůstává v akváriu.

Navíc integrovaný difusor obohacující vodu o kyslík.

Tyto filtry jsou určeny pro mořská i sladkovodní akvária.

Pro akvárium do 200 l

Objem náplně 470 cm3

Výkon čerpadla 220-570 l/h

Tlak/dopravní výška 0,4 m Ws

Příkon 6 W

Rozměry 275x75x96 mm

Manuál otevírá se v novém okně - Pro akvária do cca. 200 l Čerpadlo výkon (50 Hz) za hodinu cca. 220,00 l (min) Čerpadlo výkon (50 Hz) za hodinu asi 570,00 l (max) Power (50 Hz) a 6 wattů Napětí 230 V Standardní napájecí konektor EUR Rozměry: 275x75x96 mm sladkovodní ano

Mořská voda ano

Pro venkovní použití ne

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta149 Kč98 % • 1 015 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Akvatera

• , zakoupeno v AkvarkoEu

Eheim.

Mám jej krátce a koupil jsem jej kvůli výkonu, elektrickému příkonu a designu
    Zatím jsem spokojen

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta149 Kč98 % • 1 015 recenzíDalší informace

• nejlepší filtr
    • snadno se čistí
  • , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

• Filtry od teto znacky super,uz mam druhy do vetsiho akvaria
  • , zakoupeno v Rataj akvaristika

• Plní svou funkci.
  • , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

• to co jsme chtěli a potřebovali
  • , zakoupeno v AKVARISTA.cz

• Má poměrně tichý chod :-)
  • , zakoupeno v Rataj akvaristika

splňuje očekávání

• , zakoupeno v Peuker Akvaristik

dlouholetá spokojenost, proto používám teto typ nejraději a opakovaně a to v různých velikostech